Tauron Nowa Muzyka Katowice
STRONA ARCHIWALNA TAURON
NOWA MUZYKA KATOWICE 2018

Dodatkowe bilety na koncert otwarcia The Cinematic Orchestra!

23.06.2017
  • AKTUALIZACJA! BILETY ZOSTAŁY WYPRZEDANE!

Entuzjastycznie przyjmowana fuzja jazzu i elektroniki otworzy 12. edycję festiwalu w gmachu NOSPR! Specjalnie dla fanów The Cinematic Orchestra, organizatorzy festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice przygotowali dodatkową pulę biletów! Od dziś w katowickim NOSPR oraz na stronach Ticketpro.pl i Bilety24.pl można kupić wejściówki TYLKO na koncert otwarcia w cenie 100 zł. Bilety są numerowane i zapewniają miejsca siedzące.

 

Nadchodząca 12. edycja Tauron Nowa Muzyka Katowice odbędzie się już 6-9 lipca. Bilety i karnety na festiwal są wciąż w sprzedaży. Wstęp na wydarzenia towarzyszące jest bezpłatny.

The Cinematic Orchestra UK
Ten brytyjski zespół powstał w 1999 roku z inicjatywy producenta i multiinstrumentalisty Jasona Swinscoe. W intrygujący sposób łączy jazz i muzykę elektroniczną, miksując improwizacje z komputerowymi eksperymentami. Sławę zespołowi przyniosły płyty „Motion” oraz „Man With The Movie Camera” – stworzony na nowo soundtrack do rosyjskiego filmu niemego z 1929 roku. Niebawem ma ukazać się nowy album grupy.

https://www.facebook.com/cinematicorchestra/
https://www.instagram.com/cinematic_orchestra/
https://ninjatune.net/artist/the-cinematic-orchestra
https://www.cinematicorchestra.com/