Tauron Nowa Muzyka Katowice
STRONA ARCHIWALNA TAURON
NOWA MUZYKA KATOWICE 2018

Rusza nabór wolontariuszy na 12. edycję Tauron Nowa Muzyka Katowice!

12.05.2017

Żadne święto muzyki nie zaistniałoby bez wysiłku współtworzących go osób! Od teraz każda chętna, ale i równocześnie odpowiedzialna oraz słowna osoba może pomóc przy organizacji 12. edycji Tauron Nowa Muzyka Katowice. Aby zostać wolontariuszem i wziąć udział w produkcji tego dużego, międzynarodowego wydarzenia, wystarczy mieć ukończone 18 lat, mówić po angielsku, być w pełni dyspozycyjnym w dniach 6-9 lipca 2017 roku oraz wysłać do nas poprawne zgłoszenie. Przyjmujemy je tylko do 4 czerwca pod adresem: wolontariat@festiwalnowamuzyka.pl.

Jak zostać naszym wolontariuszem?
W tytule maila prosimy o wpisanie „Wolontariat TNM 2017-zgłoszenie”, a w jego treści prosimy o napisanie kilku słów o sobie (kim jesteście, co robicie, jakie są Wasze nietypowe umiejętności, silne strony i zalety), oraz dołączenie poprawnie wypełnionego Formularza Zgłoszeniowego.
Formularz do ściągnięcia poniżej:

Pobierz .doc.
Pobierz .pdf.

Osoby odpowiedzialne za rekrutację wolontariuszy skontaktują się z wybranymi kandydatami i poproszą o informacje dodatkowe. Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każdy email, ale osoby, które zaprosimy do współpracy, otrzymają wiadomość najszybciej jak to tylko możliwe. Jednocześnie po zakończeniu procesu rekrutacji podamy to do publicznej wiadomości. Jeśli do tego czasu nie otrzymacie od nas żadnej informacji zwrotnej – zapraszamy Was za rok! Bądźcie na to gotowi – przyjmujemy tylko najlepszych!

Kogo szukamy?
Prosimy o zgłoszenia tylko od osób pełnoletnich, znających język angielski, odpowiedzialnych oraz myślących poważnie o tego typu przedsięwzięciach. Wolontariat to wielka przygoda, ale przede wszystkim ciężka praca! Przemyślcie swoje zgłoszenie zanim je do nas wyślecie. Dziękujemy!

Do jakich zadań?
Ochotnicy będą pomagać nam m.in. przy wydawaniu i sprawdzaniu opasek, w obsłudze punktów informacyjnych, stoisk z gadżetami festiwalowymi oraz punktów gastronomicznych. Więcej informacji znajdziecie w formularzu.

Co dajemy w zamian?
Na wolontariuszach ciążyć będzie spora odpowiedzialność, ale praca przy festiwalu to również niewymierne korzyści. Poza zdobyciem unikalnego doświadczenia i nawiązaniem nowych kontaktów, wysiłek wolontariuszy zrekompensuje możliwość poznania ulubionych artystów i wzięcia udziału w festiwalowych koncertach po zakończeniu zmiany. Tauron Nowa Muzyka Katowice zapewnia także obowiązkowe ubezpieczenie NW na czas trwania festiwalu, specjalny t-shirt oraz jedzenie i napoje. Wolontariusze mogą liczyć na jeden ciepły posiłek dziennie. Dla zainteresowanych przewidziano także bezpłatne miejsce na polu kempingowym.

Każdy wolontariusz po wywiązaniu się z powierzonych mu zadań otrzyma zaświadczenie wzięcia udziału w pracy przy organizacji Tauron Nowa Muzyka Katowice 2017. Wolontariat to wyśmienity sposób na rozpoczęcie lata i wakacji. Wzięcie udziału z pewnością okaże się niezwykłą przygodą w rytmie najświeższej elektroniki.