Tauron Nowa Muzyka Katowice
STRONA ARCHIWALNA TAURON
NOWA MUZYKA KATOWICE 2018

Rusza sprzedaż miejsc na nowym polu namiotowym

23.03.2017
  • Nowa lokalizacja w malowniczej Dolinie Trzech Stawów
  • Pole namiotowe czynne od godz. 12:00 w czwartek 6 lipca do godz. 12:00 w poniedziałek 10 lipca
  • Bezpłatny dojazd autobusami z pola namiotowego na festiwal
  • Bilet w cenie 40 zł od osoby niezależnie od liczby dni

Jak co roku Tauron Nowa Muzyka Katowice uruchamia dedykowane pole namiotowe dla festiwalowiczów. Malowniczo położona Dolina Trzech Stawów gotowa jest na przyjęcie przybyszów z całej Polski i Europy. Każdy kto zechce skorzystać z pola namiotowego z pewnością będzie miał taką możliwość. Miejsce na polu kosztuje 40 zł od osoby, niezależnie od liczby zajmowanych dni. Na ticketpro.pl, ebilet,pl i biletomat.pl ruszyła właśnie sprzedaż biletów, która potrwa do 6 lipca.

Tauron Nowa Muzyka Katowice to czołowe wydarzenie muzyczne. Od 12 lat łączy postindustrialne lokalizacje z futurystycznymi dźwiękami. Przestrzeń festiwalowa zajmuje obecnie nowoczesny teren Strefy Kultury w dzielnicy Katowice-Bogucice, gdzie mieszczą się również gmachy Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, Międzynarodowego Centrum Kongresowego i nowego Muzeum Śląskiego.

Festiwalowe pole namiotowe zajmie równie intrygującą przestrzeń. Dolina Trzech Stawów to jeden z najbardziej urokliwych zakątków Katowic. Oprócz parku i kompleksu rekreacyjno-sportowego, znajdują się tam siedliska chronionych płazów i miejsca żerowania ptaków. Malownicza dolina w dzielnicy Katowice-Muchowiec przyjmie tego lata także wielu festiwalowiczów z Polski i zagranicy.

Oprócz miejsca do rozbicia namiotu, goście znajdą tam węzeł sanitarny z ciepłymi prysznicami oraz strefę gastronomiczną, w której staną foodtrucki. Profesjonalna ochrona zadba o bezpieczeństwo namiotów i ich właścicieli przez 24 godziny na dobę. Bezpłatne autobusy zapewnią transport do Strefy Kultury. Pole namiotowe będzie czynne od godz. 12:00 w czwartek 6 lipca do godz. 12:00 w poniedziałek 10 lipca. Bilety w jednej cenie 40 zł od osoby za cały pobyt, niezależnie od liczby dni, można nabywać za pośrednictwem ticketpro.pl, ebilet,pl oraz biletomat.pl. Malownicza Dolina Trzech Stawów z pewnością pomieści wszystkich zainteresowanych noclegiem na polu namiotowym!

Tauron Nowa Muzyka Katowice to jedna z najważniejszych imprez muzycznych w kraju, rozpoznawana i doceniana także poza Polską. Festiwal trzy razy otrzymywał nagrodę dla najlepszego małego festiwalu w Europie. Między 6-9 lipca 2017 roku katowicka Strefa Kultury ponownie zamieni się w pulsującą dźwiękiem strefę festiwalową.