Tauron Nowa Muzyka Katowice
STRONA ARCHIWALNA TAURON
NOWA MUZYKA KATOWICE 2018

T-Mobile Electronic Beats po raz pierwszy na festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice!

16.03.2017
  • HERCULES & LOVE AFFAIR
  • CLARK
  • MAX COOPER
  • KENNY LARKIN
  • FUR COAT

T-Mobile Electronic Beats po raz pierwszy na festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice z dedykowaną sceną. Poznaj 5 nowych artystów! Wyjątkowy projekt muzyczny łączy siły z czołowym festiwalem w Polsce, by wspólnie wykreować nową jakość na najwyższym poziomie artystycznym. Tegoroczona 12. edycja Festiwalu będzie pierwszą, na której wśród 8 scen pojawi się również dedykowana scena T-Mobile Electronic Beats! 

Od 16 marca klienci T-Mobile mają niepowtarzalną szansę zakupu karnetów 2-dniowych w okazyjnej cenie. Zniżka na zakup karnetu za pośrednictwem ticketpro.pl wynosi 25%. Jednocześnie do programu Tauron Nowa Muzyka Katowice 2017 dołączyło także 5 nowych artystów!

Legenda techno, nowojorski zespół wskrzeszający klimat klubów disco, brytyjscy eksperymentatorzy oraz gwiazdy tech-house – to tylko niektórzy z artystów sceny T-Mobile Electronic Beats na tegorocznej edycji Tauron Nowa Muzyka Katowice. Organizowany od 12 lat festiwal to czołowe wydarzenie muzyczne w Polsce. Co roku w katowickiej Strefie Kultury prezentują się najciekawsi debiutanci i najwięksi klasycy współczesnej elektroniki, ale także artyści jazzowi, rockowi i hiphopowi.

Electronic Beats to wyjątkowy projekt muzyczny stworzony przez T-Mobile. W jego skład wchodzi międzynarodowa platforma lifestylowa, wokół której gromadzą się społeczności młodych i otwartych ludzi. Pod szyldem Electronic Beats odbywają się cykliczne wydarzenia muzyczne i kulturalne. Polska odsłona T-Mobile Electronic Beats wystartowała w 2011 roku i mocno zaznaczyła obecność na najważniejszych festiwalach.

Debiutująca na festiwalu scena T-Mobile Electronic Beats zaprezentuje się w rytmie najciekawszych zjawisk muzycznych ostatnich lat. Fani będą mogli usłyszeć występy na żywo takich artystów, jak: Hercules & Love Affair, Clark, Max Cooper, Kenny Larkin i Fur Coat. Dołączają do nich ogłoszeni wcześniej Gold Panda, Christian Löffler & Mohna (A/V live), Porter Ricks i Thomas Brinkmann.

Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że przy tegorocznej edycji udało nam się nawiązać współpracę z firmą T-Mobile i przy jej wsparciu tworzyć nową festiwalową scenę Electronic Beats, a tym samym nowy pełniejszy wymiar festiwalu. Dla nas to ogromne wyróżnienie i prestiż, a także nadzieja na długoletnią owocną współpracę, w oparciu o którą możemy dalej budować markę festiwalu – mówi Adam Pomian, jeden z współzałożycieli festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice.

Od kiedy Electronic Beats pojawiło się w Polsce wspieranie dobrej muzyki było jednym z głównych założeń projektu. Z tego powodu partnerstwo z festiwalem Tauron Nowa Muzyka Katowice jest czymś naturalnym. Mamy zbieżne cele i chcemy je wspólnie realizować. Scena T-Mobile Electronic Beats z doskonałym line-upem zagra dla fanów festiwalu prezentującego to co najciekawsze we współczesnej muzyce z pogranicza elektroniki oraz tanecznych rytmów. Do zobaczenia pod sceną.dodaje Dominik Domański, Lider projektu T-Mobile Electronic Beats